Про нас

12.12.12 команда S-Home відкрила доступ користувачам мережі Інтернет до онлайн магазину S-home.com.ua! Ми пишаємося кожним днем своєї роботи, тому що нам вдалося філігранно інтегрувати цінності кожної особистості нашої команди в загальний контекст відношення до покупця та в цілому до розуміння нашої місії на ринку онлайн ретейлу та виробництва декору в Україні! Наші цінності - це максимальна зручність та доступ наших клієнтів до ретельно відібраного асортименту декору та ароматів для дому. Ми цінуємо ваш час, тому не пропонуємо величезний асортимент товарів серед яких треба шукати ваш. Відкинувши все зайве - ми вже вибрали найкраще для вас! 
Наша місія: Створення необхідних умов для бажаючих змінити сприйняття свого життєвого простору та селективності в формуванні оточення в оселі та не тільки.
Ми забезпечимо якісний сервіс в обробці вашого замовлення та максимально швидку відправку придбаного товару (ми любимо свій товар та розуміємо наскільки швидко вам захочеться взяти його в руки). Зручну оплату та керування своїми покупками.
Чекаємо на ваш клік! Ваша команда S-Home! 
ФОП Штилюк Д.С. ІПН 3001111934. м. Дніпро, вул. Володі Дубініна 2 т.  098-527-8000  099-517-8000