Скляна тарілка фьюзинг S-Interiors Colore Domino

Скляна тарілка фьюзинг S-Interiors Colore Domino

  • Виробники: S-Interiors
  • Модель: Colore Domino 1
  • Наявність: Предзамовлення
  • 0 грн.

Ми перетелефонуємо Вам та уточнимо деталі

Скляна тарілка фьюзинг S-Interiors Colore Domino

Скляна тарілка виготовлена за технологією фьюзинг S-Interiors Colore Domino

Розмір 28 * 28 см.

Унікальний подарунок для вимогливих друзів! Цей прекрасний декор ручної роботи привнесе у ваш дім енергію і яскравий настрій. Тарілка сплавлена зі скла рожевого, білого, синього, блакитного і жовтого кольорів. Ви зможете зробити дизайн квартири просто унікальним, використовуючи декори серії Candy.

Ви отримаєте тарілку в стильній дерев'яній коробці "Ecobox", що виключить пошкодження при транспортуванні, а також необхідність додаткової вітальної упаковки в разі подарунка. Ми знали, що Ви будете шукати!

Фьюзинг - Warm glass (тепле скло) - технологія поширена під назвою фьюзинг (плавлення) скла. Дана техніка включає в себе температурну обробку скла до 900 ° С. За допомогою впливу різних температур, заздалегідь приготовані фрагменти кольорового скла спікається в цілісний об'єкт, а потім формується менш високими температурами.

 Скляна Пекарня S-interiors. Найсвіжіший декор для Вашого інтер'єру!

Виробництво дивовижних речей - неймовірно цікавий процес! Неординарний дизайн, підкріплений смисловим підтекстом, реалізується в дуже блискучому об'єкті. Стильні і якісні декоративні тарілки не виникають просто так. Вони створюються нами!

Досвід, помножений на першокласний матеріал, і ціна, винесена за дужки, - ось секретна формула нашої любові до скляного декору. Американські та італійські техніки і матеріали, ну і без сумніву, гаряча українська душа, з якою декор, випечений в печі, стає тарілкою S-interiors!

Ми спекли цей декор для Вас!

Характеристики
Бренд Shtylyuk Interiors (Украина)
Матеріал Стекло

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Скляна тарілка фьюзинг S-Interiors Colore Domino, , Декоративні тарілки