Декоративна тарілка зі скла фьюзинг S-Interiors Domino

Декоративна тарілка зі скла фьюзинг S-Interiors Domino

  • Виробники: S-Interiors
  • Модель: Domino 1
  • Наявність: Предзамовлення
  • 0 грн.

Ми перетелефонуємо Вам та уточнимо деталі

Декоративна тарілка зі скла фьюзинг S-Interiors Domino

Скляна тарілка виготовлена ​​за технологією фьюзинг

Розмір: 30 * 30 см.

Серйозним людям дарують серйозні подарунки! Елітний дизайн будинку передбачає тільки елітний декор. Немає місця компромісам, коли мова йде про оточення в життєвому просторі! Чорний і білий кольори - все чесно і стильно!

Ви отримаєте тарілку в стильній дерев'яній коробці "Ecobox", що виключить пошкодження при транспортуванні, а також необхідність додаткової вітальної упаковки в разі подарунка. Ми знали, що Ви будете шукати!

Фьюзинг - Warm glass (тепле скло) - технологія поширена під назвою фьюзинг (плавлення) скла. Дана техніка включає в себе температурну обробку скла до 900 ° С. За допомогою впливу різних температур, заздалегідь приготовані фрагменти кольорового скла спікається в цілісний об'єкт, а потім формується менш високими температурами.

 Скляна Пекарня S-interiors. Найсвіжіший декор для Вашого інтер'єру!

Виробництво дивовижних речей - неймовірно цікавий процес! Неординарний дизайн, підкріплений смисловим підтекстом, реалізується в дуже блискучому об'єкті. Стильні і якісні декоративні тарілки не виникають просто так. Вони створюються нами!

Досвід, помножений на першокласний матеріал, і ціна, винесена за дужки, - ось секретна формула нашої любові до дскляного декору. Американські та італійські техніки і матеріали, ну і без сумніву, гаряча українська душа, з якою декор, випечений в печі, стає тарілкою S-interiors!

Ми спекли цей декор для Вас!

Характеристики
Бренд Shtylyuk Interiors (Украина)
Матеріал Стекло

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Декоративна тарілка зі скла фьюзинг S-Interiors Domino, , Декоративні тарілки